O nas
Pragniemy przedstawić Państwu firmę GRUPA GT – OCHRONA. Firma działa w oparciu o KONCESJE MSWiA, a także posiada polisę kontraktowo- deliktową, co daje jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa naszym klientom.

Obserwując poczynania innych firm, z branży ochrony i mienia, w szczególności niski standard świadczonych usług, ich błędy, a także niezadowolenie klientów, stworzyliśmy własną firmę, w celu podniesienia, jakości oferowanych usług na rynku. Dajemy możliwość wyboru klientowi, który ma specyficzne potrzeby i wymagania, a przede wszystkim na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. W tym właśnie celu została utworzona GRUPA GT – OCHRONA.

Dysponujemy niezbędnymi środkami do wykonywania i dostarczania wysokiej jakości usług. Prowadzona systematycznie analiza potrzeb klientów, oraz duże doświadczenie kadry zarządzającej, pozwala na precyzyjne dostosowanie procedur ochrony do wymogów organizacyjnych i stanu zagrożeń w chronionych obiektach. Posiadamy nowoczesną stację monitorowania sygnałów alarmowych (CMA), nowoczesne pojazdy patrolowo – interwencyjne, sprawdzonych, pewnych i tylko najlepszych agentów ochrony. Wdrażając coraz to większą liczbę usług,pragniemy, aby każdy nasz kontrahent znalazł w naszej ofercie coś dla siebie, a co za tym idzie, aby w dzisiejszych czasach czuł się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji. Wychodząc z takiego założenia proponujemy Państwu coś więcej niż tylko „ochronę” Oferujemy całą gamę rozwiązań, które sprawią, że będziecie Państwo spać spokojnie, czując się przy tym bezpiecznie i komfortowo w życiu codziennym.

Jesteśmy liderem w województwie świętokrzyskim pod względem sprzedaży sprzętu i urządzeń do budowy systemów zabezpieczeń. Zaopatrujemy mniejsze firmy instalacyjne, oraz agencje ochrony. Jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym partnerem na terenie województwa świętokrzyskiego takich znanych producentów systemów zabezpieczeń jak: SATEL, PARADOX, czy VISONIC. Posiadamy duże zapasy magazynowe, oraz rozbudowany dział sprzedaży hurtowej. Odpowiednie zaplecze techniczne, oraz odpowiednie stany magazynowe pozwalają nam na szybką realizacje każdego zlecenia.

Nasze pojazdy patrolowo – interwencyjne są jednymi z najnowocześniejszych i najlepiej przygotowanych pojazdów w branży ochrony osób i mienia. Każdy pojazd posiada system pozycjonowania GPS oraz system kamer telewizji, z których obraz jest nieustannie rejestrowany przez cyfrowy rejestrator obrazu, umieszczony w bezpiecznym miejscu, z tyłu pojazdu. System pozwala nam na odtworzenie zaistniałego zdarzenia np. podczas interwencji grupy, oraz przekazanie materiału dowodowego dla Policji. Każdy plik video posiada swój niepowtarzalny znak wodny przez co jest niepodważalnym dowodem dla wymiaru sprawiedliwości.

Wspieramy również sport. Nasza firma jest sponsorem drużyny piłkarskiej, która w sezonie 2005/2006 zdobyła mistrzostwo   o   puchar   ATP. Zapewniamy wsparcie naszym sportowcom aby mogli regularnie trenować, jeździć na zawody i wygrywać. W okresie naszej wspólnej działalności drużyna GRUPA GT zdobyła wiele wyróżnień i pucharów. Cieszy nas, że mogliśmy pomóc młodym ludziom rozwijać swoje pasje.