O NAS

O Nas

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów w zakresie profesjonalnego outsourcingu bezpieczeństwa. Tworzymy i wdrażamy zaawansowane systemy safety & security. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą branżową. 

Nasi klienci ze wszystkich branż gospodarczych w Polsce cenią sobie nasze podejście do współpracy.

Zrozumienie i dialog są dla nas podstawą! GRUPA GT to jedna  z czołowych polskich firm ochrony, która powstała poprzez konsolidację małych agencji ochrony w oparciu o całkowicie polski kapitał.

Realizujemy projekty od A do Z – od  audytu, doradztwa poprzez projekt i wdrożenie po serwisowanie i outsourcing.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, bo lubimy tworzyć nowatorskie rozwiązania.

Pracujemy dla banków, sieci handlowych, sądów, zakładów produkcyjnych, kopalni, instytucji samorządowych i klientów indywidualnych. Zobacz nasze referencje

 

  •  PROFESJONALIZM poparty wieloletnim doświadczeniem i wiedzą specjalistyczną w dziedzinie bezpieczeństwa

  • SZYBKOŚĆ reakcji na potrzeby naszych Klientów – wspieramy się grupą niezależnych kontraktorów o uznanej pozycji w branży

  • INDYWIDUALIZM i elastyczność w podejściu do potrzeb i współpracy z naszymi Klientami

  • JAKOŚĆ usług potwierdzona przez naszych Klientów

  • INNOWACYJNOŚĆ technologiczna potwierdzona przez niezależne stowarzyszenia branżowe i wydawnictwa prasowe

  • KONKURENCYJNA oferta cenowa

  • STRUKTURA RODZINNA firmy, gdzie wszyscy znamy swoje mocne i słabe strony, uzupełniając się wzajemnie

Dysponujemy niezbędnymi środkami do wykonywania i dostarczania wysokiej, jakości usług. Prowadzona systematycznie analiza potrzeb klientów, oraz duże doświadczenie kadry zarządzającej, pozwala na precyzyjne dostosowanie procedur ochrony do wymogów organizacyjnych i stanu zagrożeń w chronionych obiektach. Posiadamy nowoczesną stację monitorowania sygnałów alarmowych (CMA), nowoczesne pojazdy patrolowo – interwencyjne, sprawdzonych, pewnych i tylko najlepszych agentów ochrony. Wdrażając coraz to większą liczbę usług, pragniemy, aby każdy nasz kontrahent znalazł w naszej ofercie coś dla siebie, a co za tym idzie, aby w dzisiejszych czasach czuł się bezpiecznie i komfortowo w każdej sytuacji. Wychodząc z takiego założenia proponujemy Państwu coś więcej niż tylko „ochronę” Oferujemy całą gamę rozwiązań, które sprawią, że będziecie Państwo spać spokojnie, czując się przy tym bezpiecznie i komfortowo w życiu codziennym.

NASZA MISJA

 

Bezpieczeństwo ma wiele wymiarów. Znamy je wszystkie…

Te słowa przyświecają naszej działalności, od samego powstania naszej firmy. Staramy się rzetelnie wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i robimy wszystko, aby jak najlepiej tym potrzebom sprostać. Wciąż podnosimy, jakość naszych usług oraz wprowadzamy nowe, tak by każdy nasz klient znalazł idealnie skrojone na swoje potrzeby rozwiązanie.

Systematycznie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, zdobywamy wiedzę, doświadczenie i podnosimy umiejętności.

W naszej branży słowo „Odpowiedzialność” ma szczególny wydźwięk. Stawiamy sobie wysokie wymagania, traktując ich realizację -właśnie, jako odpowiedzialność. Dzięki takiemu podejściu, możemy z pełnym przekonaniem odpowiadać za powierzone nam bezpieczeństwo naszych klientów i ich najbliższych. Bardzo cenimy sobie zaufanie, jakim nas obdarzono.

Takimi założeniami kierują się wszyscy -począwszy od szeregowych pracowników, dopiero rozpoczynających swoją drogę zawodową, po zarząd firmy i jej właścicieli.

To nie jest przymus. To dobrowolna, świadoma zgoda na realizację wspólnych celów, wprost prowadzących do sukcesu – oczywiście wyrażonego zadowoleniem i poczuciem bezpieczeństwa Tych, którzy nam zaufali.

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialny biznes to sposób prowadzenia firmy, w którym organizacja bierze odpowiedzialność za wpływ, jaki jej działalność wywiera na pracowników, klientów, akcjonariuszy, społeczności oraz środowisko naturalne. To także wkład biznesu w realizację polityki zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Biznes społecznie odpowiedzialny to koncepcja harmonijnego rozwoju naszej firmy w kontekście relacji z naszymi partnerami. Zrównoważony rozwój zakłada, iż przedstawiciele biznesu, w ramach prowadzenie swojej działalności, powinni brać pod uwagę wyzwania społeczne a także czynnie w nich uczestniczyć.

Mamy świadomość, iż jako lider w obszarze ochrony osób i mienia w wymierny sposób przyczyniamy się do rozwoju wiedzy na temat zagrożeń dnia codziennego, a tym samym do minimalizacji tych zagrożeń poprzez ciągły czynny udział w programach społecznych mających na celu eliminacje tychże zagrożeń.

W ramach prowadzonej działalności wspieramy organizacje pożytku publicznego i stowarzyszenia, które aktywnie przyczyniają się do właściwego rozwoju społeczności lokalnych.

W naszej działalności kluczowe znaczenie ma człowiek, wiedza, oraz technologia. Wierzymy, że te trzy czynniki warunkują naszą pozycję na rynku, a my swoją pracą także wpływamy na ich rozwój. Wiedza, edukacja to wartości towarzyszące nam, na co dzień. Wspieramy, więc organizacje pozarządowe i inicjatywy, które podobnie jak my swym działaniem je upowszechniają i promują.

ŚRODKI UNIJNE

 

Od 2006 roku korzystamy ze środków unijnych. W ramach priorytetu III, działanie 3.4 Otrzymaliśmy dotację na realizację projektu pod nazwą: „Modernizacja przedsiębiorstwa, otwarcie nowego oddziału w związku z przejęciem firmy”.

Uzyskane środki, umożliwiły nam otwarcie nowego oddziału w Skarżysku – Kamiennej. Dzięki dofinansowaniu przedsiębiorstwa środkami unijnymi, mogliśmy zakupić niezbędne wyposażenie dla agencji ochrony. W ramach projektu nabyliśmy m.in. specjalistyczny pojazd przystosowany do transportu wartości pieniężnych, oraz szereg urządzeń technicznych jak radiostacje bazowe i przenośne, oraz wyposażenie osobiste Agentów Ochrony. Środki unijne pozwoliły nam na przeprowadzenie fuzji, a co za tym idzie pozwoliły  przejąć konkurencyjną firmę z branży ochrony osób i mienia.

Mamy nadzieję, iż nadal będziemy mogli być beneficjentami środków unijnych, co przyczyni się do rozwoju naszej firmy, podnosząc tym samym, jakość świadczonych usług dla naszych Klientów.

W 2015 roku w ramach priorytetu 8.2 “Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B Program -Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013” otrzymaliśmy dotację.

W ramach projektu wdrożyliśmy zintegrowany system B2B, umożliwiający automatyczną realizację procesów biznesowych. System informatyczny usprawnił realizacje wewnętrznych procesów i zarządzania naszą strukturą. Wdrożenie nowoczesnych technologii informatycznych pozwoliło na automatyzację współpracy na linii GRUPA GT z Klientami oraz partnerami. W ramach tworzenia systemu nastąpiła implementacja elektronicznej wymiany danych w standardzie EDI.  ​