Monitoring osób.

W sytuacji jakiegokolwiek zagrożenia zdrowia bądź życia użytkownik wciska jeden przycisk. Sygnał wygenerowany przez urządzenie zostaje wysłany do naszego Centrum Monitorowania, a operator podejmuje stosowne kroki w celu udzielenia niezbędnej pomocy.

Poszczególne reakcje na zaistniałe zdarzenie definiuje nam użytkownik, zaś operator postępuje zgodnie z ustaleniami. W przypadku osób głuchoniemych operator na podstawie zgromadzonych informacji wezwie Pogotowie, opisując dokładnie stan chorego, oraz rodzaj jego choroby. System lokalizuje położenie osoby z dokładnością do metra.

System może służyć również jako przywołanie pomocy spowodowanej napadem, rabunkiem, pożarem, czy każdym innym zdarzeniem, zdefiniowanym przez naszego klienta.

System czuwa 24 godziny na dobę, na terenie całego kraju. Może być stosowany jako należyte urządzenie dla osób starszych i chorych jak również jako jedna z integralnych części domowego systemu alarmowego. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Nie ma dużej ilości skomplikowanych przycisków. Klawisze są duże i czytelne. Urządzenie poza przyciskiem głównym posiada także możliwość bezpośredniego połączenia głosowego z naszym operatorem. Jest lekkie i małe – nie większe niż mały telefon komórkowy. Jest to unikatowy , nowoczesny system, pozwalający na zdalną pomoc dla osób potrzebujących. Daje poczucie bezpieczeństwa zarówno choremu, jak i jego bliskim.