“GT WIDEO OCHRONA” – inteligentne systemy wideo w służbie ochrony osób i mienia.

Grupa GT Ochrona Sp. z o.o. jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje swoim klientom najnowocześniejsze techniki ochrony wideo. W naszej ofercie znajdują się tylko sprawdzone i wielokrotnie wdrażane przez nas u klientów systemy ochrony wideo.

“GT Wideo Ochrona” znajduje bardzo szerokie zastosowanie w zabezpieczeniu terenów wokół budynków, otwartych jak i zamkniętych składów magazynowych i budowlanych, budów, parkingów itp. przez co stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownej ochrony fizycznej. Eksploatacja oraz użytkowanie systemu jest znacznie tańsze niż ochrona fizyczna a uzyskane w ten sposób oszczędności bez wątpienia w krótkim czasie zrekompensują nakłady finansowe, które są niezbędne w celu zmiany sposobu ochrony.

Usługa “GT Wideo Ochrona” wykorzystując najnowsze rozwiązania techniki w służbie ochrony eliminuje wady czynnika ludzkiego dzięki ciągłej, nieprzerwanej obserwacji obiektów i terenu za pomocą specjalnego systemu informatycznego, którego bardzo duże możliwości są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Powyższa usługa jest bezpośrednio zintegrowana z ochroną Grup Interwencyjnych, które w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek zagrożenia bezzwłocznie podejmują działania w celu zabezpieczenia chronionego obiektu zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z klientem.

 

 “GT Wideo Ochrona” nie jest zwykłym monitoringiem Wideo który w razie wystąpienia szkody daje jedynie możliwość odtworzenia i obejrzenia zapisanego obrazu z zaistniałego zdarzenia. W konsekwencji braku informacji o zdarzeniu i braku działań bezpośrednich na objętym zwykłym monitoringiem terenie może powodować nieodwracalne straty nie tylko materialne.

Nasze całodobowe Centrum Monitorowania Alarmów w sposób ciągły monitoruje “alarmy wideo” z obiektów, nadzoruje i koordynuje wszelkie działania Grup Interwencyjnych ściśle według ustaleń z klientem.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy również możliwość zakupu urządzeń do monitoringu wideo w systemie lizingowym. Wybierając takie rozwiązanie miesięczny koszt “GT Wideo Ochrony” + Rata lizingowa za zakup urządzeń w większości przypadków nie przekracza 20-30% dotychczasowych nakładów na ochronę fizyczną. Po spłaceniu rat lizingowych zostaje już tylko opłata abonamentowa a Państwo stają się właścicielami systemu “GT Ochrony Wideo”

Zachęcamy Państwa do spotkania na którym moglibyśmy szczegółowo przedstawić zalety naszej oferty oraz omówić szczegółowo działanie systemów “GT Wideo Ochrony”. Bezpłatnie przeprowadzimy audyt i przygotujemy również projekt systemu.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 506 024 972